Термос-пляшка Kamille 500 мл спортивна із нержавіючої сталі чорний КМ-2066

750 ₴
- Нет в наличии
- +380 (98) 959-31-74Дмитро
Термокухоль спортивний Kamille KM-2066 об'ємом 500 мл. Вам знадобиться і в дорозі, і на відпочинку.
Завдяки чудовій здатності довго зберігати Ваші напої гарячими або холодними, на Ваш вибір вона стане незамінним пристрій у Вашому домі.
Головна відмінність термокухлів від термосів це зручність у використанні і легкість і компактність у транспортуванні.
Термокухлі фірми Камілле не тільки якісні вони ще й доступні за ціною і мають відмінний дизайн, маючи такий кухоль термос Ви крокуєте в ногу з часом.
Термос-пляшка Kamille 500 мл спортивна із нержавіючої сталі чорний КМ-2066
Характеристики:
- колба - нержавіюча сталь;
- Корпус – нержавіюча сталь
- Висота 24,5 см
- кришка-клапан пластик харчовий;
- не вбирає запахи і не змінює смак вмісту;
- матова поверхня;
- Гумові вставки колір
- варіанти кольорів: чорний, червоний, зелений, синій;
- Дозволено використовувати в посудомийній машині;
- Зберігає температуру напою 6-8 годин.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Kamille |
| Цвет | Черный |
| Пользовательские характеристики | |
| Вид | Термопляшка |
| Глубина | 8 см |
| Длина, см | 24,5 см |
| Довжина, см | 24,5 см |
| Країна реєстрації бренду | Польща |
| Країна-виробник товару | Польща |
| Крышка | пластик |
| Материал | Нержавеющая сталь |
| Можна мити в посудомийній машині | Да |
| Можно мыть в посудомоечной машине | Да |
| Объем | 500 мл |
| Режим работы | Збереження температури |
| Режим роботы | Збереження температури |
| Страна регистрации бренда | Польша |
| Страна-производитель товара | Польща |
| Ширина, см | 8 см |
- Цена: 750 ₴




