Каструля 2 л Simax Nyko Color s6073 SIM
-34%

945 ₴
620 ₴
Показать оптовые цены- В наличии 15 ед.
- Оптом и в розницу
+380 (99) 232-95-07
Вікторія
- +380 (98) 959-31-74Дмитро
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.Описание
Характеристики
Информация для заказа
Посуд Simax - найбільш популярний вид посуду зі скла, що виготовляється в Чехії. Довговічність цієї продукції полягає у багаторічному досвіді. Унікальністю жароміцного посуду Simax є здатність витримувати температуру від -40°С до +300°С, що дозволяє застосовувати посуд як для приготування їжі, так і для зберігання в холодильнику та морозильних камерах. Охолоджуйте посуд поступово, не допускаючи різких перепадів температури.
Каструля 2 л Simax Nyko Color s6073 SIM
Характеристики:
- Матеріал: Термостійке скло
- Можна використовувати у НВЧ
- Країна-виробник товару: Чехія
- Каструля кругла з кришкою: 2 л
Рекомендації щодо догляду:
- Мити без використання абразивних матеріалів, допускається миття в посудомийних машинах
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Simax |
| Цвет | Прозрачный |
| Тип | Кастрюля |
| Дополнительные характеристики | |
| Использование в микроволновке | Да |
| Пользовательские характеристики | |
| Высота | 17 см, без кришки - 12,5 см |
| Диаметр | зовнішній - 17 см, отвір - 14 см |
| Дизайн | Для неї Для нього |
| Емкость | 2 л |
| Использование в микроволновой печи | Да |
| Крышка | стеклянная |
| Материал | Жароміцне скло |
| Материал ручки | стекло |
| Можна мити в посудомийній машині | Да |
| Можно мыть в посудомоечной машине | Да |
| Вместимость | 2 л |
| Совместимость с источниками тепла | Духові шафи |
| Сумісність із джерелами тепла | Духові шафи |
| Ширина | з ручками - 23,5 см |
- Цена: 620 ₴






