Тримач для паперових рушників Kamille (0181) вертикальний

630 ₴
- Нет в наличии
+380 (99) 232-95-07
Вікторія
- +380 (98) 959-31-74Дмитро
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Тримач для паперових рушників Kamille (181) виготовлений із металу та має гарну форму.
Kamille – бренд, який створює стильні та практичні аксесуари для кухні та будинку.
Кожен виріб має свій оригінальний дизайн, що надасть інтер'єру особливої атмосфери та комфорту. Якість утримувача як і всіх товарів Kamille завжди на висоті.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Kamille |
| Тип | Держатель для бумажных полотенец |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 0,54 кг |
| Гарантия | 14 днів |
| Гарантія | 14 днів |
| Применение | Для рулонних рушників |
| Країна реєстрації бренду | Польща |
| Країна-виробник товару | Польща |
| Материал изделия | Метал / Нержавіюча сталь |
| Размеры | Висота 33,5 см, ширина 15 см |
| Розміри | Висота 33,5 см, ширина 15 см |
| Страна регистрации бренда | Польша |
| Страна-производитель товара | Польща |
| Тип установки | Настольный |
- Цена: 630 ₴

