Бетонозмішувач Tigres Middle truck city (39311)

735 ₴
- Нет в наличии
Tigres – польський виробник якісних іграшок для дітей віком від 1 року. Продукція виробляється з безпечної сировини та проходить обов'язкову сертифікацію щодо відповідності високим стандартам якості Євросоюзу.
Іграшкова бетонозмішувач Tigres Middle truck city - у нових трендових кольорах.
Машинка є дуже реалістичною копією справжнього будівельного автомобіля. Такі елементи, як барабан, що обертає, зроблять гру особливо цікавою, корисною і пізнавальною для дитини.
Яскрава та приваблива багатофункціональна іграшкова машинка виготовлена з легкого, але міцного пластику, стійкого до погодних умов. Тому вона чудово підходить для використання як удома, так і на вулиці.
Граючи з нею, дитина систематизуватиме свої знання про навколишній світ, розвиватиме фантазію, моторику рук і координацію рухів, просторове мислення.
Упаковка: коробка
Розміри упаковки: 43 х 26 х 20 см
Рекомендований вік: з 3-х років
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Tigres |
| Пользовательские характеристики | |
| Інерційний привід | Нет |
| Вес | 1.20 кг |
| Вид | Один предмет |
| Вид игрушки | Бетонозмішувачі |
| Вид іграшки | Бетонозмішувачі |
| Инерционный привод | Нет |
| Цвет | Сіро-жовтогарячий |
| Комплект поставки | Бетонозмішувач - 1 шт |
| Материалы | Пластмаса |
| Размеры | 38 х 26 х 16 см |
| Розміри | 38 х 26 х 16 см |
| Серия | Middle truck city |
| Тип | Іграшки |
- Цена: 735 ₴


