Самоскид Tigres Middle truck city (39310)

650 ₴
- Нет в наличии
Tigres – польський виробник якісних іграшок для дітей віком від 1 року. Продукція виробляється з безпечної сировини та проходить обов'язкову сертифікацію щодо відповідності високим стандартам якості Євросоюзу.
Іграшковий самоскид Tigres Middle truck city – у нових трендових кольорах.
Це ідеальна машина для маленького будівельника. Рухливі елементи надають цій яскравій і привабливій іграшці особливу реалістичність та функціональність.
Кузов самоскида може підніматися та опускатися, а також відкривається задня кришка.
Іграшкова машинка відрізняється міцною конструкцією та маленькою вагою.
Граючи з нею, дитина систематизуватиме свої знання про навколишній світ, розвиватиме фантазію, моторику рук і координацію рухів, просторове мислення.
Упаковка: коробка
Розміри упаковки: 43 х 26 х 20 см
Рекомендований вік: від 1 року
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Tigres |
| Пользовательские характеристики | |
| Інерційний привід | Нет |
| Вес | 1.19 кг |
| Вид | Один предмет |
| Вид игрушки | Самоскиди |
| Вид іграшки | Самоскиди |
| Инерционный привод | Нет |
| Цвет | Сіро-жовтогарячий |
| Комплект поставки | Самоскид - 1 шт |
| Материалы | Пластмаса |
| Размеры | 38 х 25 х 20 см |
| Розміри | 38 х 25 х 20 см |
| Серия | Middle truck city |
| Тип | Іграшки |
- Цена: 650 ₴



