Сміттєвоз Tigres Middle truck city (39312)

800 ₴
- Нет в наличии
Tigres – польський виробник якісних іграшок для дітей віком від 1 року. Продукція виробляється з безпечної сировини та проходить обов'язкову сертифікацію щодо відповідності високим стандартам якості Євросоюзу.
Іграшковий сміттєвоз Tigres Middle truck city - приваблива, реалістична та функціональна іграшка в новому дизайні.
Сміттєвоз має багато рухомих елементів, наприклад, система спорожнення сміттєвого контейнера, підйомний кузов, кришка, що відкривається в бічному відсіку кузова.
Іграшковий сміттєвоз Middle Truck виготовлений з легкого, але міцного пластику, стійкого до погодних умов. Завдяки цьому іграшкова машинка чудово підходить як для гри вдома, так і на вулиці.
Іграшка подарує дитині задоволення і сприятиме її розвитку.
Упаковка: коробка
Розміри упаковки: 43 х 26 х 20 см
Рекомендований вік: з 3-х років
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Tigres |
| Пользовательские характеристики | |
| Інерційний привід | Нет |
| Вес | 1.31 кг |
| Вид | Один предмет |
| Вид игрушки | Сміттєвози |
| Вид іграшки | Сміттєвози |
| Инерционный привод | Нет |
| Цвет | Сіро-жовтогарячий |
| Комплект поставки | Сміттєвоз - 1 шт |
| Материалы | Пластмаса |
| Размеры | 42 х 22 х 18 см |
| Розміри | 42 х 22 х 18 см |
| Серия | Middle truck city |
| Тип | Іграшки |
- Цена: 800 ₴



