Ланч-бокс з підігрівом Cooking Lunch Box 02-20 02CLB блакитний

750 ₴
- Нет в наличии
+380 (99) 232-95-07
Вікторія
- +380 (98) 959-31-74Дмитро
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Ланч-бокс з підігрівом Cooking Lunch Box 02-20 02CLB блакитний
Характеристика:
- Тип: Ланч-бокс
- Матеріал корпусу: Пластик
- Матеріал колби: Нержавіюча сталь
- Об'єм: 1,5 л.
- Живлення від мережі: 220 В
- Час розігріву 15 хв.
- Потужність підігрівача: 200 Вт.
- 2 лотки з гарною місткістю
- Габарити: висота 15 см, ширина 17 см.
- Зручна ручка
- Довжина кабелю: 78 см.
- Колір: Блакитний
- Гарантія: 14 днів
Комплектація:
- Ланч-бокс – 1 шт.;
- Багаторазова ложка – 1 шт.;
- Мірний стаканчик - 1шт.;
- Шнур – 1 шт.;
- Лотки – 2 шт.;
- Підставка для яєць – 1 шт.;
- Упакування: заводська коробка.
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Stenson |
| Цвет | Голубой |
| Материал | Пластик |
| Пользовательские характеристики | |
| Высота | 15,5 см |
| Гарантия | 14 днів |
| Материал колбы | Нержавеющая сталь |
| Материал корпуса | Пластик |
| Мощность | 200 Вт |
| Объем | 1,5 л |
| Особенности | З підігрівом |
| Питание | 220 Вт |
| Тип | Ланч-бокс |
| Форма | Круглая |
| Ширина | 17 см |
- Цена: 750 ₴

