Генератор інверторний Kraft&Dele KD134

38 700 ₴
- Нет в наличии
+380 (99) 232-95-07
Вікторія
- +380 (98) 959-31-74Дмитро
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Генератор інверторний Kraft&Dele KD134
Генератор ідеально підходить для будівельних майданчиків, будинків, дач, кемпінгів та скрізь, де нам потрібне потужне та стабільне джерело живлення.
Двигун агрегату має хромований поршень, тому відрізняється тихою та плавною роботою, і при цьому дуже економічний.
Характеристика:
- Двигун: 4-х тактний з повітряним охолодженням
- Тип альтернатора: Інверторний
- Номінальна потужність: 3500 Вт
- Максимальна потужність: 4000 Вт
- Місткість бензобака: 13 л
- Частота: 50 Гц
- Час роботи на баку: 12 годин
- Напруга: 230 В
- Рівень шуму: 74 дБ
- Середня витрата палива: 0,75 л/год.
- Регулятор напруга: Так
- Система пуску: Ручна
- Вольтметр: Так
- Гарантія: 1 рік
- інструкція на польській мові
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Kraft&Dele |
| Пользовательские характеристики | |
| Гарантия | 1 рік |
| Двигатель | 4-х тактний з повітряним охолодженням |
| Двигун | 4-х тактний з повітряним охолодженням |
| Емкость бензобака | 13 л |
| Максимальна потужність | 4000 Вт |
| Максимальная мощность | 4000 Вт |
| Місткість бензобака | 13 л |
| Напруга, В | 230 В |
| Номинальная мощность | 3500 Вт |
| Номінальна потужність | 3500 Вт |
| Расход топлива | 0,75 л/ч |
| Розхід палива | 0,75 л/ч |
| Система пуска | Ручна |
| Система пуску | Ручна |
| Тип альтернатора | Інверторний |
| Частота | 50 Гц |
- Цена: 38 700 ₴










