Генератор інверторний Kraft&Dele KD133

39 900 ₴
- Нет в наличии
+380 (99) 232-95-07
Вікторія
- +380 (98) 959-31-74Дмитро
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Генератор інверторний Kraft&Dele KD133
Застосування технології з використанням інвертора дозволяє отримати стабільну вихідну напругу, що дозволяє безпечно живити електронні приймачі.
Характеристика:
- Двигун: 4-х тактний з повітряним охолодженням
- Максимальна потужність: 1900 Вт
- Місткість бензобака: 4 л
- Тип альтернатора: Інверторний
- Частота: 50 Гц
- Рівень шуму: 67 дБ
- Середня витрата палива: 0,75 л/год.
- Номінальна потужність: 1700 Вт
- Напруга:230 В
- Система пуску: Ручна
- Гарантія: 1 рік
- Інструкція на польській мові
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Kraft&Dele |
| Дополнительные характеристики | |
| Уровень шума | 67 дБ |
| Пользовательские характеристики | |
| Гарантия | 1 рік |
| Двигатель | 4-х тактний з повітряним охолодженням |
| Двигун | 4-х тактний з повітряним охолодженням |
| Емкость бензобака | 4 л |
| Максимальная мощность | 1900 Вт |
| Місткість бензобака | 4 л |
| Напруга, В | 230 В |
| Номинальная мощность | 1700 Вт |
| Номінальна потужність | 1700 Вт |
| Расход топлива | 0,75 л/год |
| Розхід палива | 0,75 л/год |
| Рівень шуму | 67 дБ |
| Система пуска | Ручна |
| Система пуску | Ручна |
| Тип альтернатора | Інверторний |
| Частота | 50 Гц |
- Цена: 39 900 ₴







