Генератор інверторний Tagred TA4000INW

39 500 ₴
- Нет в наличии
+380 (99) 232-95-07
Вікторія
- +380 (98) 959-31-74Дмитро
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Генератор інверторний Tagred TA4000INW
Ідеально підходить для аварійного електропостачання: будинки, офісу, транспортного засобу, у будинках на колесах, вантажівках, тракторах, автомобілях, у кемпінгу, на човнах, яхтах, у промислових пристроях. Він підходить для живлення комп'ютерів та електроніки. Генератор TA4000INW оснащений удосконаленим модулем AVR - автоматичне регулювання напруги, що додатково підтримує постійну частоту 50 Гц (ідеальна синусоїда), що дозволяє живити чутливі електронні пристрої, не боячись їх пошкодити. TA4000INW також має датчики навантаження та низького рівня масла, щоб запобігти пошкодженню пристрою. Дуже тихий, економічний.
Характеристика:
- Вид: Генератор
- Тип альтернатора: Інверторний
- Запуск: Ручний
- Кількість розеток: 2
- Частота: 50 Гц
- Напруга: 230-240 В
- Максимальна потужність: 4,0 кВт
- Двигун: 4-х тактний з повітряним охолодженням
- Потужність двигуна: 5,5 кВт
- Місткість бака: 15 л
- Витрата палива: 0,4 л/год
- Час роботи: 6-8 рік
- Розмір: 575*445*485 мм
- Вага: 31 кг
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Tagred |
| Максимальная мощность | 4 кВт |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 31 кг |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 31 кг |
| Двигатель | 4-х тактний з повітряним охолодженням |
| Двигун | 4-х тактний з повітряним охолодженням |
| Емкость бензобака | 15 л |
| Місткість бензобака | 15 л |
| Напруга, В | 230-240 В |
| Размер | 575*445*485 мм |
| Расход топлива | 0,4 л/год |
| Розхід палива | 0,4 л/год |
| Система пуска | Ручна |
| Система пуску | Ручна |
| Тип альтернатора | Інверторний |
| Частота | 50 Гц |
- Цена: 39 500 ₴








