Бензиновий генератор 3,0 кВт GoodYear GY3201G

34 950 ₴
- Нет в наличии
- +380 (98) 959-31-74Дмитро
Бензиновий генератор 3,0 кВт GoodYear GY3201G
Однофазний бензиновий електрогенератор Goodyear GY 3201G - ідеальний продукт для подачі електроенергії туди, де вона потрібна. Цей генератор пропонує відмінні характеристики в поєднанні з простотою використання та транспортування завдяки колесам і ручці, що закривається, якими він оснащений у стандартній комплектації.
Це продуктивна машина, яка дозволяє мати потужність там, де це потрібно. (Ручку та колеса може зібрати будь-який користувач). Генератор має бак ємністю 14 літрів. З мідною обмоткою генератора та двигуном потужністю 7 л.с. Оснащений платою AVR: забезпечує автоматичне регулювання вихідної напруги, що робить його завжди ідеально постійним за різних умов навантаження.
Характеристика:
- Номінальна потужність: 2,7 кВт
- Максимальна потужність: 3 кВт
- Количество фаз: 1
- Напруга: 220 В
- Ємність бензобаку: 14 л
- Рівень шуму: 96 дБ
- Розмір: 685*505*475 мм
- Вага: 47 кг
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Goodyear |
| Максимальная мощность | 3 кВт |
| Номинальная мощность | 2.7 кВт |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 47 кг |
| Дополнительные характеристики | |
| Уровень шума | 96 дБ |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 47 кг |
| Емкость бензобака | 14 л |
| Місткість бензобака | 14 л |
| Напруга, В | 220 В |
| Номінальна потужність | 2,7 кВт |
| Размер | 685*505*475 мм |
| Рівень шуму | 96 дБ |
- Цена: 34 950 ₴




