PowerBank VIGGO 10000 mAh рожевий PBJ10P18B/80536

1 299 ₴
- Нет в наличии
+380 (99) 232-95-07
Вікторія
- +380 (98) 959-31-74Дмитро
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание
Характеристики
Информация для заказа
PowerBank VIGGO 10000 mAh рожевий PBJ10P18B/80536
Стильний аксесуар невеликих розмірів для комфортної повсякденної експлуатації. Дана модель відрізняється своєю практичністю та привабливим дизайном, представленим двома класичними кольорами.
Характеристика:
- Вид: PowerBank
- Матеріал: Пластик
- Колір: Рожевий
- Призначення: Для планшетів, телефонів
- Вхідні інтерфейси: Type-C, USB
- Індикація: З індикатором рівня заряду
- Кількість USB виходів: 1
- Місткість батареї: 10000 mAh
- Одночасно заряджуваних пристроїв: 1
- Розмір: 142*70*16 мм
- Вага: 247 г
- Комплектація: PowerBank, кабель для заряджання Type-C
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Без бренда |
| Индикация | С индикатором уровня заряда |
| Пользовательские характеристики | |
| Індикація | З індикатором рівня заряду |
| Вес | 247 г |
| Вид | PowerBank |
| Вхідні інтерфейси | Type-C, USB |
| Емкость батареи | 10000 mAh |
| Комплектация | PowerBank, кабель для заряджання Type-C |
| Кількість USB-виходів | 1 |
| Материал | Пластик |
| Місткість батареї | 10000 mAh |
| Назначение | Для планшетів, телефонів |
| Одночасно заряджуваних пристроїв | 1 |
| Размер | 142*70*16 мм |
| Цвет | Рожевий |
- Цена: 1 299 ₴



