Портативний зарядний пристрій light grey 10000 mAh Platinet PMPB10FG/42435

1 099 ₴
- Нет в наличии
+380 (99) 232-95-07
Вікторія
- +380 (98) 959-31-74Дмитро
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Портативний зарядний пристрій light grey 10000 mAh Platinet PMPB10FG/42435
Характеристика:
- Вид: PowerBank
- Індикатор: З індикатором рівня заряду (світлодіоди)
- Матеріал: Пластик/тканина
- Вхідні інтерфейси: Micro-USB
- Вихідні інтерфейси: 2*USB
- Місткість батареї: 10000 mAh
- Призначення: Для планшетів, телефонів
- Тип батареї: Літій-іонні
- Кількість USB-виходів: 2
- Одночасно заряджуваних пристроїв: 2
- Колір: Світло-сірий
- Розмір: 138*76*17,5 мм
- Вага: 230 г
- Вхідна потужність: 5 Вт/2 А
- Комплектація: PowerBank, кабель Micro-USB
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Platinet |
| Пользовательские характеристики | |
| Індикація | З індикатором рівня заряду (світлодіоди) |
| Вес | 230 г |
| Вид | PowerBank |
| Вхідні інтерфейси | Micro-USB |
| Емкость батареи | 10000 mAh |
| Комплектация | PowerBank, кабель micro-USB |
| Кількість USB-виходів | 2 |
| Материал | Пластик/тканина |
| Місткість батареї | 10000 mAh |
| Назначение | Для планшетів, телефонів |
| Одночасно заряджуваних пристроїв | 2 |
| Размер | 138*76*17,5 мм |
| Цвет | Світло-сірий |
- Цена: 1 099 ₴

