Генератор TAGRED PROFESSIONAL 1,2 кВт- 1,6 кВт + AVR стабілізатор

10 800 ₴
- Нет в наличии
+380 (99) 232-95-07
Вікторія
- +380 (98) 959-31-74Дмитро
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Генератор TAGRED PROFESSIONAL 1,2 кВт- 1,6 кВт + AVR стабілізатор
Він ідеально підходить для аварійного електропостачання: будинку, офісу, транспортного засобу, будинків на колесах, вантажівок, тракторів, автомобілів, кемпінгів, човнів, яхт, промислового обладнання. Надійний і простий у використанні. Ергономічний і економічний. Ручний запуск. Має стабілізатор AVR. Мідна обмотка.
Характеристика:
- Вид: Генератор
- Номінальна потужність: 1,2 кВт
- Максимальна потужність: 1,6 кВт
- Система пуску: Ручний стартер
- Кіькість фаз: Однофазний
- Витрата палива: 0,5 л
- Об'єм паливного бака: 5 л
- Вага: 24 кг
- Система охолодження: Повітряна
- Матріал обмотки: Мідь
- Номінальна напруга: 230 В
- Номіннальний струм: 8,3 А
- Частота: 50 Гц
- Розетки: 2
- Рівнь шуму: 66 дБ
- Розмір: 445*370*365 мм
- Гарантія: 12 місяців
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Tagred |
| Максимальная мощность | 1.6 кВт |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 24 кг |
| Дополнительные характеристики | |
| Уровень шума | 66 дБ |
| Пользовательские характеристики | |
| Вид | Генератор |
| Гарантия | 12 місяців |
| Емкость бензобака | 5 л |
| Количество фаз | Однофазний |
| Місткість бензобака | 5 л |
| Номинальное напряжение | 230 В |
| Номінальна потужність, кВт | 1,2 кВт |
| Размер | 445*370*365 мм |
| Расход топлива | 0,5 л |
| Розхід палива | 0,5 л |
| Система пуска | Ручний стартер |
| Частота | 50 Гц |
- Цена: 10 800 ₴



