Генератор бензиновий 3,5 кВт Tagred TA3500GHWX

19 050 ₴
- Нет в наличии
+380 (99) 232-95-07
Вікторія
- +380 (98) 959-31-74Дмитро
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Генератор бензиновий 3,5 кВт Tagred TA3500GHWX
Він ідеально підходить для аварійного електропостачання: будинку, офісу, автомобіля, будинків на колесах, вантажівок, тракторів, автомобілів, кемпінгу, човнів, яхт, промислового обладнання. Надійний і простий у використанні. Ергономічний та економічний. Ручний запуск. Має стабілізатор AVR. Тиха робота.
Характеристика:
- Двигун: 4-х тактний, з повітряним охолодженням
- Генератор має вольтметр
- Має AVR - стабілізатор напруги
- Частота: (Гц) 50
- Напруга: 230В
- Номінальна потужність генератора: 3,0кВт/ 3000Вт.
- Максимальна потужність генератора: 3,5кВт / 3500Вт.
- Запуск: ручний
- Ємність паливного бака: 15 л.
- Ємність масляного бака: 600 мл
- Витрата палива: 0,7 л / год
- Розміри (Д х Ш х В): 605 х 430 х 440 мм
- Рівень шуму: приблизно 66 дБ
- Вага: 40 кг
- Індикатор рівня масла: ТАК
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Tagred |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 40 кг |
| Дополнительные характеристики | |
| Уровень шума | 66 дБ |
| Пользовательские характеристики | |
| Расход топлива | 0,7 л/год |
| Гарантия | 12 місяців |
| Двигатель | 4-х тактний, з повітряним охолодженням |
| Емкость бензобака | 15 л |
| Максимальная мощность | 3500 Вт |
| Місткість бензобака | 15 л |
| Напруга, В | 230 В |
| Номинальная мощность | 3000 Вт |
| Размер | 605 х 430 х 440 мм |
| Частота | 50 Гц |
- Цена: 19 050 ₴




