Підставка для столових приборів 3-х секційна Dunya Plastik сірий з чорним 14003

180 ₴
Минимальная сумма заказа на сайте — 200 ₴
- Нет в наличии
+380 (99) 232-95-07
Вікторія
- +380 (98) 959-31-74Дмитро
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Підставка для столових приборів 3-х секційна Dunya Plastik сірий з чорним 14003
Характеристика:
- Вид: Підставка
- Матеріал: Пластик
- Колір: Сірий з чорним
- Висота: 14,5 см
- Довжина: 17,5 см
- Ширина: 9,5 см
- Призначення: Для столових приборів
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Материал | Пластик |
| Тип | Подставка |
| Цвет | Серый |
| Пользовательские характеристики | |
| Вид | Підставка |
| Высота | 14,5 см |
| Длина | 17,5 см |
| Назначение | для столових приборів |
| Ширина | 9,5 см |
- Цена: 180 ₴





