Лоток силіконовий 800 мл розкладний 17,8*11,8*7 см Stenson ФС-1800 прозоро-жовтий

326 ₴
- Нет в наличии
+380 (99) 232-95-07
Вікторія
- +380 (98) 959-31-74Дмитро
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Лоток силіконовий 800 мл розкладний 17,8*11,8*7 см Stenson ФС-1800 прозоро-жовтий
Зручний лоток який не займає багато місця. Виготовлений з силікону.
Характеристика:
- Вид: Лоток
- Матеріал: Силікон/пластик
- Довжина: 17,8* см
- Ширина: 11,8 см
- Висота: 7 см
- Колір: Прозоро-жовтий
- Форма: Прямокутна
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Stenson |
| Форма | Прямоугольная |
| Цвет | Желтый |
| Пользовательские характеристики | |
| Вид | Лоток |
| Высота | 7 см |
| Длина | 17,8 см |
| Материал | Силикон + пластик |
| Ширина | 11,8 см |
- Цена: 326 ₴




