Настільна лампа світлодіодна з прищепкою гнучка A-Plus XSD-206 біла

525 ₴
267 ₴
- В наявності 117 од.
- +380 (98) 959-31-74Дмитро
Настільна лампа світлодіодна з прищепкою гнучка A-Plus XSD-206 біла
Настільна лампа світлодіодна гнучка LED на прищіпці - зроблена в оригінальному дизайні, що дозволяє використовувати її як додаткове освітлення в різних умовах і приміщеннях. У даній моделі 24 яскраві світлодіоди забезпечують холодне біле світло. Плафон зроблений з білого матового пластику. Ніжка LED лампи зроблена з гнучкого матеріалу, завдяки чому Ви з легкістю зможете надати потрібний кут нахилу світильника і направити потік світла на необхідну область. Прищіпка здатна зафіксуватися на будь-якій плоскій поверхні до 6 см завтовшки. Працює дана лампа-прищіпка від будь-якого USB джерела живлення – ноутбук, ПК, повербанк або від мережі 220В через мережевий перехідник (у комплект не входить). Довжина USB-шнура становить трохи більше 100 см. На шнурі є механічна кнопка для вмикання/вимкнення лампи.
Характеристика:
- Вид: Настільна лампа
- Матеріал: Пластик
- живлення від USB кабелю
- Кількість світлодіодів: 24
- Потужність: 10 Вт
- Гнучка ніжка
- Колір: Білий
- Розмір світильника:21*4,5*0,5 см
- Довжина кабелю: 106 см
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | A-plus |
| Колір | Білий |
| Тип | Настільна лампа |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Тип кріплення | Прищіпка |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вид | Настільна лампа |
| Довжина кабелю | 106 см |
| Матеріал | Пластик |
| Потужність, Вт | 10 Вт |
| Розмір | світильника 21*4,5*0,5 см |
- Ціна: 267 ₴




