Гусятниця алюмінієва з мармуровим антипригарним покриттям 5,1 л Edenberg EB-4607

1 650 ₴
- Нет в наличии
+380 (99) 232-95-07
Вікторія
- +380 (98) 959-31-74Дмитро
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Гусятниця алюмінієва з мармуровим антипригарним покриттям 5,1 л Edenberg EB-4607
Гусятниця з кришкою Edenberg EB-4607 виготовлена з алюмінію. Кришка з алюмінію збереже аромат і не допустить розбризкування під час приготування. Модель демонструє відмінну акумуляцію тепла.
Характеристика:
- Вид: Гусятниця
- Матеріал: Алюміній
- Матеріал кришки: Алюміній
- Об'єм: 5,1 л
- Антипригарне покриття: Мармурове
- Висота: загальна 16 см, кришки - 5 см
- Довжина: з ручками - 39,7 см, без ручок - 31,5 см
- Ширина: 21,7 см
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Edenberg |
| Цвет | Черный |
| Материал | Алюминий |
| Материал крышки | Алюминий |
| Пользовательские характеристики | |
| Антипригарное покрытие | Мармурове |
| Высота | Загальна 16 см, кришки - 5 см |
| Длина | з ручками - 39,7 см, без ручок - 31,5 см |
| Объем | 5,1 л |
| Ширина | 21,7 см |
- Цена: 1 650 ₴




