Етажерка пластикова підлогова на ніжках 4 яруси Violet House 1169 Black

799 ₴
- Нет в наличии
+380 (99) 232-95-07
Вікторія
- +380 (98) 959-31-74Дмитро
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Етажерка пластикова підлогова на ніжках 4 яруси Violet House 1169 Black
Етажерка виготовлена з якісного пластику, тому прослужить вам довгі роки. Простий і лаконічний дизайн прекрасно впишеться в будь-який інтер'єр. Етажерка стійка та міцна, тому прекрасно витримує навантаження.
Характеристика:
- Вид: Етажерка
- Матеріал: Пластик
- Колір: Чорний
- Тип установки: Підлоговий
- Розмір секції: 35,4*21,8*6,3 см
- Висота: 94,2 см
- Ширина: 21,8 см
- Довжина: 36 см
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Violet House |
| Цвет | Черный |
| Пользовательские характеристики | |
| Вид | Етажерка |
| Высота | 94,2 см |
| Длина | 36 см |
| Материал | Пластик |
| Размер | секції: 35,4*21,8*6,3 см |
| Тип установки | Напольный |
| Ширина | 21,8 см |
- Цена: 799 ₴

