Драбина розкладна 4 сходинки A-Plus SL-402

2 310 ₴
- Нет в наличии
+380 (99) 232-95-07
Вікторія
- +380 (98) 959-31-74Дмитро
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Драбина розкладна 4 сходинки A-Plus SL-402
Драбина відрізняється своєю багатофункціональністю, стійкістю і міцністю. Широко застосовуються для виконання будівельних, обробних і господарських робіт : при фарбуванні стелі, стін, поклейці шпалер, заміні лампочок, зборі урожаю з дерев і т.д.
Характеристика:
- Вид: Драбина
- Матеріал: Фарбована сталь
- Висота: 117,5 см
- Ширина: 41,5 см
- Розмір: сходинки 30*19,8*2,8 см
РЕКОМЕНДУЄМО СТАВИТИ ДРАБИНУ ЛИШЕ НА РІВНУ ПОВЕРХНЮ.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | A-plus |
| Пользовательские характеристики | |
| Вид | Драбина |
| Высота | 117,5 см |
| Цвет | Черный |
| Максимальная нагрузка, кг | 120 кг |
| Максимальне навантаження, кг | 120 кг |
| Материал | Фарбована сталь |
| Размер | сходинки 30*19,8*2,8 см |
| Ширина | 41,5 см |
- Цена: 2 310 ₴

