Етажерка пластикова підлогова на ніжках 4 яруси Violet House 0958 White

750 ₴
- Нет в наличии
+380 (99) 232-95-07
Вікторія
- +380 (98) 959-31-74Дмитро
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Етажерка пластикова підлогова на ніжках 4 яруси Violet House 0958 White
Етажерка виготовлена з якісного пластику, тому прослужить вам довгі роки. Простий і лаконічний дизайн прекрасно впишеться в будь-який інтер'єр. Етажерка стійка та міцна, тому прекрасно витримує навантаження.
Характеристика:
- Вид: Етажерка
- Матеріал: Пластик
- Колір: Білий
- Тип установки: Підлоговий
- Розмір секції: 35*22*6 см
- Висота: 95 см
- Ширина: 22,5 см
- Довжина: 36 см
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Violet House |
| Пользовательские характеристики | |
| Вид | Етажерка |
| Высота | 95 см |
| Длина | 36 см |
| Материал | Пластик |
| Тип установки | Напольный |
| Цвет | Белый |
| Ширина | 22,5 см |
- Цена: 750 ₴


