Ваза скляна h-23 см Trendglass Olav 35020

450 ₴
- Нет в наличии
+380 (99) 232-95-07
Вікторія
- +380 (98) 959-31-74Дмитро
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Ваза скляна h-23 см Trendglass Olav 35020
Ваза - це аксесуар, який доповнить Ваш інтер'єр і надасть йому особливої вишуканості, допоможе втілити в життя дивовижні дизайнерські задумки.
Ваза може бути просто вазою для квітів, а ось якщо її прикрасити, вона стане незвичайним і захоплюючим доповненням Вашого інтер'єру. Її можна наповнити квітами, кристалами, намистинами, камінцями, овочами та фруктами, зробити флораріум або акваріум у ній. Вона чудово пропускає світло, тим самим наповнюючи простір чимось загадковим, яскравим, приємним.
Характеристика:
- Вид: Ваза
- Матеріал: Скло
- Висота: 23 см
- Ширина: 17 см
- Діаметр: 14,5 см, дна 15 см
- Колір: Прозорий
- Можна мити в посудомийній машині: Так
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Trendglass |
| Цвет | Прозрачный |
| Материал | Стекло |
| Пользовательские характеристики | |
| Вид | Ваза |
| Высота | 23 см |
| Диаметр | 14,5 см, дна 15 см |
| Назначение | Для цветов |
| Ширина | 17 см |
- Цена: 450 ₴



