Дитяче пластикове сидіння на унітаз з ручками 36,5х41 см Dunya Plastik 11107 рожеве

350 ₴
- Нет в наличии
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Дитяче пластикове сидіння на унітаз з ручками 36,5х41 см Dunya Plastik 11107 рожеве
Дуже зручне і практичне. Легко миється. Дитяче сидіння з ручками, виготовлене з пластику, просте у використанні.
Характеристика:
- Тип: Дитяче сидіння
- Матеріал: Пластик
- Ширина: 27 см, з ручками - 41 см
- Довжина: 36,5 см
- Розмір: отвір 17,5х13 см
- Колір: Рожевий
- Країан виробник: Туреччина
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Dunya Plastik |
| Цвет | Розовый |
| Страна производитель | Турция |
| Материал | Пластик |
| Пользовательские характеристики | |
| Длина | 36,5 см |
| Размер | отвір 17,5 х13 см |
| Тип | Дитяче сидіння |
| Ширина | 27 см, з ручками – 41 см |
- Цена: 350 ₴




