Ніж універсальний 23 см Bravo Chef BC-11000-2

210 ₴
- Нет в наличии
+380 (99) 232-95-07
Вікторія
- +380 (98) 959-31-74Дмитро
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Ніж універсальний 23 см Bravo Chef BC-11000-2
Характеристика:
- Вид: Ніж універсальний
- Тип кріплення ручки: Всадний
- Сфера використання: Побутові
- Матеріал: Нержавіюча сталь, пластик
- Колір: Сталевий з чорним та червоним
- Довжина: 23 см
- Довжина леза: 12,5 см
- Довжина ручки: 10,5 см
- Можна мити в посудомийній машині: Так
- Країна-виробник товару: Китай
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Bravo Chef |
| Тип | Нож универсальный |
| Пользовательские характеристики | |
| Вид | Ніж універсальний |
| Длина | 23 см |
| Длина лезвия, мм | 12,5 см |
| Длина ручки | 10,5 см |
| Довжина леза, мм | 12,5 см |
| Цвет | Сталевий з чорним та червоним |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Материал | Нержавеющая сталь |
| Можна мити в посудомийній машині | Да |
| Страна регистрации бренда | Украина |
| Страна-производитель товара | Китай |
| Тип крепления ручки | Всадний |
| Тип кріплення ручки | Всадний |
- Цена: 210 ₴




