Не сильно заметно что бы она сохраняла холод. Сумка как сумка. Ожидал большего
Микола Х.
Отлично
Сделка на маркетплейсе Prom.ua
Наталія Л.
Отлично
Сделка на маркетплейсе Prom.ua
Ганна П.
Хорошо
Все надійшло вчасно. Але колір не співпадає з описанням. Сама чашка красива, повертати не стала, бо мені підійшов і цей колір. Але якщо комусь треба саме фіолетовий, то це не ця чашка точно
Хороша драбина.
Не сильно заметно что бы она сохраняла холод. Сумка как сумка. Ожидал большего
Все надійшло вчасно. Але колір не співпадає з описанням. Сама чашка красива, повертати не стала, бо мені підійшов і цей колір. Але якщо комусь треба саме фіолетовий, то це не ця чашка точно