Корзина універсальна пластикова 30 л Алеана 122076 біла троянда
-14%

500 ₴
429 ₴
- В наявності 6 од.
+380 (99) 232-95-07
Вікторія
- +380 (98) 959-31-74Дмитро
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Корзина універсальна пластикова 30 л Алеана 122076 біла троянда
Характеристика:
- Вид: Корзина
- Призначення: Для зберігання речей
- Матеріал: Пластик
- Об'єм: 30 л
- Колір: Біла троянда
- Довжина: 43 см
- Ширина: 31 см
- Висота: 26 см
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Алеана |
| Матеріал | Пластик |
| Об`єм | 30 л |
| Тип | Кошик |
| Колір | Білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вид | Смітник |
| Висота | 26 см |
| Довжина | 43 см |
| Ширина | 31 см |
- Ціна: 429 ₴


