Комод пластиковий 46,5x39,5x95,5 см Алеана Дівчатка 123093 біла троянда
-12%

2 500 ₴
2 199 ₴
- В наявності 1 од.
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Комод пластиковий 46,5x39,5x95,5 см Алеана Дівчатка 123093 біла троянда
Головна відмінність всіх пластикових комодів торгової марки "АЛЕАНА" - це повна відсутність запахів, якісний еластичний пластик і, звичайно, відмінний дизайн.
Характеристика:
- Вид: Комод
- Матеріал: Пластик
- Висота – 95,5 см.;
- Ширина – 39,5 см.;
- Глибина – 46,5 см.;
- Вага – 4,9 кг
- Розмір: у заводській упаковці 460х420х480 мм
Комплектація:
- верхня кришка – 1 шт
- Фронтальна панель – 4 шт
- стійка – 16 шт.; ніжка - 4 шт
- ящики - 4 шт
- ролики - 8 шт
- рамка між ярусами – 4 шт
- інструкція зі збирання - 1 шт
УВАГА!
Не зберігайте комоди під дією прямих сонячних променів та біля вогню.
Рекомендоване використання пластикових меблів при t від 0 до + 50 °C.
Не використовуйте абразивні речовини під час очищення та уникайте механічних пошкоджень виробу!
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Алеана |
| Габаритні розміри комода | |
| Вага | 4.9 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вид | Комод |
| Висота | 95,5 см |
| Глибина | 46,5 см |
| Комплектація | верхня кришка – 1 шт Фронтальна панель – 4 шт стійка – 16 шт.; ніжка - 4 шт ящики — 4 шт. ролики — 8 шт. рамка між ярусами – 4 шт інструкція зі збирання - 1 шт |
| Матеріал | Пластик |
| Розмір | у заводській упаковці 460х420х480 мм |
| Ширина | 39,5 см |
- Ціна: 2 199 ₴

