Ваза скляна кругла 12х10 см Wilmax Thermo Segment 888972

250 ₴
- Немає в наявності
+380 (99) 232-95-07
Вікторія
- +380 (98) 959-31-74Дмитро
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Ваза скляна кругла 12х10 см Wilmax Thermo Segment 888972
Характеристика:
- Тип: Ваза
- Матеріал: Скло
- Призначення: Для квітів та декору
- Висота: 10 см
- Ширина: 12 см
- Діаметр: 8,5 см
- Колір: Прозорий
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Wilmax |
| Колір | Прозорий |
| Матеріал | Скло |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 10 см |
| Діаметр | 8,5 см |
| Призначення | Для квітів та декору |
| Тип | Ваза |
| Ширина | 12 см |
- Ціна: 250 ₴




