Форма для випікання в Аерофритюрниці/ Аерогрилі/ Духовці силіконова прямокутна 21х11х8 см A-Plus 1911C рижа
-26%

200 ₴
149 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 200 ₴
- В наявності 16 од.
+380 (99) 232-95-07
Вікторія
- +380 (98) 959-31-74Дмитро
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Форма для випікання в Аерофритюрниці/ Аерогрилі/ Духовці силіконова прямокутна 21х11х8 см A-Plus 1911C рижа
Силікон це матеріал, який витримує як високу до 230 C так і низьку до -40 С температури, що дозволяє використовувати силіконові форми для випікання в аерогрилі, духовці, мультипечі, аерофритюрниці, а також для заморожування в морозильній камері та зберігання в холодильнику. У такій формі із силікону випікають хліб, пироги, мафіни, тістечка, запіканки та кекси, запікати м'ясо, овочі, також можна готувати морозиво та охолоджені желейні десерти тощо. Силікон не вбирає сторонні запахи.
Характеристика:
- Вид: Форма
- Призначення: Для випікання
- Матеріал: Силікон
- Форма: Прямокутна
- Розміри: 21х11х8 см
- Висота: 8 см
- Колір: Рижий
- Можна мити в посудомийній машині
- Країна-виробник: Китай
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | A-plus |
| Матеріал | Силікон |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 8 см |
| Колір | Рижий |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Призначення | Для випічки |
| Розміри | 21х11х8 см |
| Розміри | 21х11х8 см |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Форма | Прямокутна |
- Ціна: 149 ₴



