Форма силіконова для випікання в Аерофритюрниці/ Аерогрилі/ Духовці квадратна 22х22х7 см Ringel Herbal RG-10221 бірюзова

294 ₴
- Немає в наявності
+380 (99) 232-95-07
Вікторія
- +380 (98) 959-31-74Дмитро
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Форма силіконова для випікання в Аерофритюрниці/ Аерогрилі/ Духовці квадратна 22х22х7 см Ringel Herbal RG-10221 бірюзова
Силікон це матеріал, який витримує як високу до 230 C так і низьку до -40 С температури, що дозволяє використовувати силіконові форми для випікання в аерогрилі, духовці, мультипечі, аерофритюрниці, а також для заморожування в морозильній камері та зберігання в холодильнику. У такій формі із силікону випікають хліб, пироги, мафіни, тістечка, запіканки та кекси, запікати м'ясо, овочі, також можна готувати морозиво та охолоджені желейні десерти тощо. Силікон не вбирає сторонні запахи.
Характеристика:
- Вид: Форма
- Призначення: Для випікання
- Матеріал: Силікон
- Форма: Квадратна
- Розміри: 22х22х7 см, по дну 18,5х18,5 см
- Висота: 7 см без ручок, з ручками - 9,5 см
- Колір: Бірюзовий
- Можна мити в посудомийній машині
- Країна-виробник: Китай
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | RINGEL |
| Колір | Бірюзовий |
| Матеріал | Силікон |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 7 см |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Призначення | Для випічки |
| Розміри | 22х22х7 см, по дну 18,5х18,5 см |
| Розміри | 22х22х7 см, по дну 18,5х18,5 см |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Форма | Квадратна |
- Ціна: 294 ₴



