Форма силіконова для випікання в Аерофритюрниці/ Аерогрилі/ Духовці квадратна складна 20,5х20,5х5 см Ringel Herbal RG-10219
-22%

294 ₴
229 ₴
- В наявності 48 од.
+380 (99) 232-95-07
Вікторія
- +380 (98) 959-31-74Дмитро
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Форма силіконова для випікання в Аерофритюрниці/ Аерогрилі/ Духовці квадратна складна 20,5х20,5х5 см Ringel Herbal RG-10219 бірюзова
Силікон це матеріал, який витримує як високу до 230 C так і низьку до -40 С температури, що дозволяє використовувати силіконові форми для випікання в аерогрилі, духовці, мультипечі, аерофритюрниці, а також для заморожування в морозильній камері та зберігання в холодильнику. У такій формі із силікону випікають хліб, пироги, мафіни, тістечка, запіканки та кекси, запікати м'ясо, овочі, також можна готувати морозиво та охолоджені желейні десерти тощо. Вона складається і не займатиме багато місця на Вашій кухні. Силікон не вбирає сторонні запахи.
Характеристика:
- Вид: Форма
- Призначення: Для випікання
- Особливості: Складається
- Матеріал: Силікон
- Форма: Квадратна
- Розміри: 20,5х20,5х5 см, по дну 17,5х17,5 см
- Висота: розкладена 5 см, з ручками 6,5 см, складена 2 см
- Колір: Бірюзовий
- Можна мити в посудомийній машині
- Країна-виробник: Китай
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | RINGEL |
| Колір | Бірюзовий |
| Матеріал | Силікон |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 5 см |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Призначення | Для випічки |
| Розміри | 20,5х20,5х5 см, дно 17,5х17,5 см |
| Розміри | 20,5х20,5х5 см, дно 17,5х17,5 см |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Форма | Квадратна |
- Ціна: 229 ₴





