Пляшка для олії та оцту 500 мл Renga S&T 7-578
-20%

260 ₴
209 ₴
- В наявності 14 од.
+380 (99) 232-95-07
Вікторія
- +380 (98) 959-31-74Дмитро
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Пляшка для олії та оцту 500 мл Renga S&T 7-578Ємність для олії та оцту виготовлена з високоякісного, удароміцного, стійкого до подряпин скла. Ідеально підходить для олії чи оцту. Підходить для миття у посудомийній машині. Дуже зручна та потрібна річ для вашої кухні.Характеристика:
- Вид: Пляшка
- Призначення: Для олії або оцту
- Об'єм: 500 мл
- Матеріал: Скло
- Висота: 28,2 см
- Розміри: 5,7х5,7х28,2 см
- Можна мити в посудомийній машині
- Країна-виробник: Туреччина
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | S&T |
| Матеріал | Скло |
| Тип | Пляшка |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 28,2 см |
| Країна-виробник товару | Туреччина |
| Можна мити в посудомийній машині | Да |
| Можна мити в посудомийній машині | Так |
| Призначення | Для олії та оцту |
| Обсяг | 500 мл |
| Розміри | 5,7х5,7х28,2 см |
| Розміри | 5,7х5,7х28,2 см |
| Країна-виробник товару | Туреччина |
- Ціна: 209 ₴



