Пляшка для олії та оцту 750 мл Renga S&T 7-581 чорна
-20%

400 ₴
319 ₴
- В наявності 12 од.
+380 (99) 232-95-07
Вікторія
- +380 (98) 959-31-74Дмитро
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Пляшка для олії та оцту 750 мл Renga S&T 7-581 чорнаЄмність для олії та оцту виготовлена з високоякісного, удароміцного, стійкого до подряпин скла. Ідеально підходить для олії чи оцту. Підходить для миття у посудомийній машині. Дуже зручна та потрібна річ для вашої кухні.Характеристика:
- Вид: Пляшка
- Призначення: Для олії або оцту
- Об'єм: 750 мл
- Матеріал: Скло
- Колір: Чорний
- Висота: 31,7 см
- Розміри: 6,1х6,1х31,7 см
- Країна-виробник: Туреччина
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | S&T |
| Матеріал | Скло |
| Тип | Пляшка |
| Колір | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 31,7 см |
| Країна-виробник товару | Туреччина |
| Призначення | Для олії та оцту |
| Обсяг | 750 мл |
| Розміри | 6,1х6,1х31,7 см |
| Розміри | 6,1х6,1х31,7 см |
| Країна-виробник товару | Туреччина |
- Ціна: 319 ₴



