Лимонадник скляний з кришкою 4 л S&T 9038-3
-15%

600 ₴
512 ₴
- В наявності 4 од.
+380 (99) 232-95-07
Вікторія
- +380 (98) 959-31-74Дмитро
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Лимонадник скляний з кришкою 4 л S&T 9038-3
Лимонадник зручно використовувати вдома для води, соку, лимонаду, квасу чи алкогольних напоїв. Товар виготовлений з екологічних матеріалів, що повністю піддаються переробці, та не впливають на смак і запах напоїв.
Характеристика:
- Вид: Лимонадник
- Матеріал: Скло
- Матеріал кришки: Дерево, пластик
- Матеріал краника: Пластик
- Об'єм: 4 л
- Колір: Прозорий
- Призначення: Для напоїв
- Розміри:15х15х26 см
- Висота: 26 см
- Діаметр горловини: 10,7 см
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | S&T |
| Колір | Прозорий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 26 см |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Матеріал | Скло, дерево, пластик |
| Матеріал кришки | Дерево, пластик |
| Призначення | Для напоїв |
| Обсяг | 4 л |
| Розміри | 15х15х26 см Діаметр горловини: 10,7 см |
| Розміри | 15х15х26 см Діаметр горловини: 10,7 см |
| Країна-виробник товару | Китай |
- Ціна: 512 ₴



