Ківш з нержавіючої сталі 1,25 л 16 см Maestro MR-3502-16S
-17%

600 ₴
499 ₴
- В наявності 2 од.
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Ківш з нержавіючої сталі 1,25 л 16 см Maestro MR-3502-16S
Характеристика:
- Вид: Ківш
- Матеріал: Нержавіюча сталь
- Діаметр: 17 см, внутрішній 16 см, дна 14 см
- Висота: 8,5 см
- Довжина: ручки - 16,5 см, загальна 33,7 см
- Об'єм: 1,25 л
- Колір: Сталевий
- Можна мити в посудомийній машині
- Країна виробник: Китай
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Maestro |
| Колір | Сталевий |
| Матеріал | Нержавіюча сталь |
| Об`єм | 1.25 л |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота, см | 8,5 см |
| Висота, см | 8,5 см |
| Діаметр | 16 см |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Можна мити в посудомийній машині | Да |
| Можна мити в посудомийній машині | Так |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Тип | Ківш |
- Ціна: 499 ₴



