Диспенсер для серветок 19,5х12х8,5 см Stenson R37406 коричневий
-40%

500 ₴
298 ₴
- В наявності 5 од.
+380 (99) 232-95-07
Вікторія
- +380 (98) 959-31-74Дмитро
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Диспенсер для серветок 19,5х12х8,5 см Stenson R37406 коричневий
Характеристики:
- Вид: Диспенсер
- Матеріал: ПУ-шкіра, дерево
- Форма: Прямокутна
- Призначення: Для серветок
- Розмір: 19,5х12х8,5 см, внутрішній - 18,5х11 см
- Колір: Коричневий
- Країна-виробник товару: Китай
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Stenson |
| Колір | Коричневий |
| Матеріал | Дерево |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вид | Для серветок |
| Висота | 8,5 см |
| Дизайн | Для неї Для нього |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Розміри | 19,5х12х8,5 см |
| Розміри | 19,5х12х8,5 см |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Форма | Прямокутна |
- Ціна: 298 ₴



