Маслянка скляна з бамбуковою підставкою 400 мл 14,7х10,6х5,5 см Interos LB400
-23%

400 ₴
309 ₴
- В наявності 6 од.
+380 (99) 232-95-07
Вікторія
- +380 (98) 959-31-74Дмитро
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Маслянка скляна з бамбуковою підставкою 400 мл 14,7х10,6х5,5 см Interos LB400
Ємність виготовлена з високоякісного скла та має бамбукову підставку-кришку. Її зручно використовувати для зберігання масла, сиру, порізаного лимончика або інших продуктів.
Характеристика:
- Вид: Маслянка
- Призначення: Для зберігання масла, сиру, лимона
- Матеріал: Скло, бамбук
- Розмір загальний 14,7х10,6х5,5 см
- Висота: 5,5 см
- Розмір на масло 12,3х8,2 см
- Об'єм: 400 мл
- Колір: Прозорий
- Можна мити в посудомийній машині: Так без підставки
- Країна виробник: Китай
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Interos |
| Країна виробник | Китай |
| Форма | Прямокутна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 5,5 см |
| Декорування | Однотонні моделі |
| Декорування | Однотонні моделі |
| Дизайн | Для неї Для нього |
| Колір | Прозорий |
| Матеріал | Скло Бамбук |
| Можна мити в посудомийній машині | Так, лише без підставки |
| Можна мити в посудомийній машині | Так, лише без підставки |
| Призначення | Для зберігання масла, сиру, лимона |
| Обсяг | 400 мл |
| Розміри | 14,7х10,6х5,5 см |
| Розміри | 14,7х10,6х5,5 см |
- Ціна: 309 ₴




